czwartek, 2 lipca 2015
Strona głównaAktualnościGaleriaBIPKontakt

banner ustawa smieciowa

ZMIANA GODZIN PRACY BIBLIOTEKI W OKRESIE WAKACJI
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
środa, 01 lipca 2015 08:22

Miejska Biblioteka Publiczna w Przeworsku w okresie wakacji od 1 lipca do 31 sierpnia 2015 r. będzie czynna: od wtorku do piątku w godz. 8.00 - 16.00, w poniedziałki i soboty w godz. 8.00 - 15.00.

 
ZMIANY NA ODKRYTEJ PŁYWALNI
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
poniedziałek, 29 czerwca 2015 14:16

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż odkryta pływalnia przy ul. Krakowskiej czynna będzie od poniedziałku 29 czerwca br. W tym sezonie użytkowników czeka kilka zmian w funkcjonowaniu obiektu, m.in. pływalnia będzie czynna w godz.10.00- 18.30, w obiekcie zabrzmi muzyka oraz pojawią się nowe elementy placu zabaw dla dzieci. Dodatkowo boisko do siatkówki plażowej wzbogaci się o funkcję boiska do piłki nożnej plażowej.

Więcej…
 
ZAKOŃCZENIE SEZONU PIŁKRASKIEGO 2014/2015
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
poniedziałek, 29 czerwca 2015 13:44

Podsumowania sezonu piłkarskiego 2014/2015 Szkółki Piłkarskiej „Orzełek” w Przeworsku, współorganizowanego z Burmistrzem Miasta Przeworska, które odbyło się 27 czerwca 2015 r., było doskonałą okazją do wyróżnienia wszystkich zawodników za systematyczny udział w treningach. Nagrodzeni zostali także zawodnicy, którzy zdobyli wysokie wyniki w turniejach: podopieczni Waldemara Majby, podopieczni Łukasza Jankowskiego za zajęcie 2 miejsca w swojej grupie Podkarpackiej Ligi Młodzików Starszych oraz podopieczni Mateusza Syka za zajęcie 3 miejsca w swojej grupie Podkarpackiej Ligi Młodzików Młodszych.

Więcej…
 
ŚWIĘTO 20 PUŁKU UŁANÓW
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
poniedziałek, 29 czerwca 2015 12:28

W ubiegłą sobotę, 27 czerwca, Oddział Kawalerii Ochotniczej w barwach 20 Pułku Ułanów im. Króla Jana III Sobieskiego organizował w Leżajsku Święto Pułkowe. Szczególną rangę uroczystości podkreślił fakt poświęcenia i nadania Sztandaru Oddziałowi Kawalerii Ochotniczej w barwach 20 Pułku Ułanów. Obchody rozpoczęły się o godz. 12.00 mszą świętą w leżajskiej Bazylice, po której odbyła się defilada z udziałem Orkiestry Reprezentacyjnej Kawalerii Rzeczypospolitej Polskiej, Kompanii Reprezentacyjnej Strzelców Podhalańskich, pododdziałów Organizacji Strzeleckiej oraz Kawalerii pod Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku.

Więcej…
 
WAKACYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY - PIŁKARSKIE WTORKI
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
poniedziałek, 29 czerwca 2015 08:16

Rusza V Edycja Międzynarodowego Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży „Piłkarskie wtorki”. Już 7 lipca na boiskach Orlik w Przemyślu, Przeworsku, Radymnie, Birczy, Nienadowej (gmina Dubiecko) Fredropolu oraz w Kaszycach (gmina Orły), zostaną rozegrane pierwsze mecze eliminacyjne. Warunkiem dopuszczenia do turnieju jest złożenie pisemnego zgłoszenia. Uczestnicy niepełnoletni muszą przedstawić pisemną zgodę rodzica (prawnego opiekuna) na udział w turnieju.

Więcej…
 
ABSOLUTORIUM DLA BURMISTRZA PRZEWORSKA
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
piątek, 26 czerwca 2015 08:07

25 czerwca 2015 r. odbyła się X Sesja Rady Miasta Przeworska, poświęcona m.in. wykonaniu budżetu za rok 2014 oraz udzieleniu absolutorium burmistrzowi. Po przedstawieniu sprawozdania, wysłuchaniu opinii Komisji Rewizyjnej, zatwierdzeniu sprawozdań finansowych oraz sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Miejskiej Przeworsk za rok 2014 r. radni udzielili absolutorium Burmistrzowi Miasta Przeworska Leszkowi Kisielowi.

Więcej…
 
Najładniejszy ogród, balkon lub taras w Przeworsku - edycja 2015
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
środa, 24 czerwca 2015 15:00

Zachęcając mieszkańców Przeworska do jeszcze większej dbałości o estetykę otoczenia, Burmistrz Miasta Przeworska ogłasza kolejną edycję konkursu na najładniejszy ogród, balkon lub taras w Przeworsku. Uczestnikami mogą być osoby pełnoletnie zameldowane na terenie miasta Przeworska. Zgłoszeń należy dokonywać na formularzu (do pobrania tutaj lub w sekretariacie urzędu).

Więcej…
 
NOWY SYSTEM W KINIE WARSZAWA
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
środa, 24 czerwca 2015 13:30

Od czerwca w kinie "Warszawa" w Przeworsku działa system rezerwacji i sprzedaży biletów. To kolejny krok modernizacji kina po zakupie projektora cyfrowego. Zadanie zostało dofinansowane ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej kwotą 13 tys. zł. Aby zainstalować system oraz poprawić warunki zakupu biletów przez widzów, przebudowano również samo pomieszczenie kasy. Te wszystkie działania ułatwią i usprawnią proces sprzedaży oraz dystrybucji biletów, zwłaszcza, że uruchomiana została rezerwacja i sprzedaż internetowa.

Więcej…
 
70 LAT MIEJSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO "ORZEŁ" PRZEWORSK
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
wtorek, 23 czerwca 2015 12:42

Dzień 20 czerwca 2015 r. jest już historyczną datą w kalendarzu miejskich wydarzeń. Obchodzony w minioną sobotę jubileusz 70-lecia Miejskiego Klubu Sportowego „Orzeł” Przeworsk zjednoczył blisko 250 osób: władze miasta i powiatu, działaczy, sportowców, zawodników i sympatyków klubu. Podczas mszy św. w bazylice pw. Ducha Świętego, celebrowanej przez ks. Tadeusza Gramatykę i ks. prof. Adama Podolskiego, nastąpiło poświęcenie sztandaru klubu.

Więcej…
 
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE „EUROPA TO MY” I POKAŻ, JAK ZMIENIA SIĘ TWOJA OKOLICA!
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
poniedziałek, 22 czerwca 2015 13:21

Chcesz wygrać europejską podróż marzeń, fantastyczny koncert i promocję telewizyjną dla Twojej miejscowości? WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE „EUROPA TO MY” I POKAŻ, JAK ZMIENIA SIĘ TWOJA OKOLICA! Szczegóły konkursu.

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 19

 

Strona głównaAktualnościGaleriaBIPKontakt