czwartek, 2 października 2014
Strona głównaAktualnościGaleriaBIPKontakt

banner ustawa smieciowa

PRZEWORSKIE DNI Z BADMINTONEM
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
środa, 01 października 2014 09:45

26 września br. w hali sportowej im. Tadeusza Ruta w Przeworsku rozegrano Drużynowy Turniej Szkół Podstawowych w Badmintonie o Puchar Burmistrza Przeworska. W kategorii dziewcząt i chłopców uczestniczyło po dziewięć drużyn, łącznie ponad 60 zawodników. Za zajęcie trzech pierwszych miejsc drużyny otrzymały puchary, medale i dyplomy, a za pozostałe miejsca dyplomy.

Więcej…
 
NOWY OŚRODEK SPORTOWY W PRZEWORSKU
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
środa, 01 października 2014 07:51

Wkrótce oddany zostanie do użytku Ośrodek Rekreacyjno – Turystyczno – Sportowy przy ul. Budowlanych w Przeworsku. Widok obiektu z lotu ptaka:

 

Więcej…
 
PRZEWORSCY KARATECY NA GALIZIA CUP
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
wtorek, 30 września 2014 06:49

27 września 2014 roku w Leżajsku odbył się międzynarodowy turniej karate kyokushin "GALIZIA CUP". W zawodach wzięło udział 190 zawodników z 24 klubów z Polski i z zagranicy. Zawodnicy Przeworskiego Klubu Karate nie zawiedli i stanęli na podium: I miejsce - Karolina Barylak, Michał Chomik, II miejsce - Filip Hawro, Sebastian Goń, III - miejsce Patrycja Horodecka, Sara Dudek, Dawid Gaweł, Kamil Goń.

Więcej…
 
SPR ORZEŁ PRZEWORSK W DOBREJ FORMIE
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
wtorek, 30 września 2014 06:44

W rozegranym w czwartek 25 września 2014 r., jednym z ostatnich sparingów przed rozgrywkami II ligi grupy IV-tej, piłkarze ręczni SPR "Orzeł" Przeworsk wysoko pokonali MKS Biłgoraj 32:23 (16:10). Po długiej przerwie wakacyjnej widać było sporo mankamentów w grze obu drużyn.

 
PROGNOZA POGODY Z PRZEWORSKA
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
wtorek, 23 września 2014 07:06

Przez 5 dni Przeworsk będzie gościł na antenie TVP Rzeszów. W ramach sponsoringu wyjazdowej prognozy pogody od 24 do 28 września 2014 r., w godzinach popołudniowych i wieczornych, bezpośrednio po rzeszowskich "Aktualnościach" emitowane będą filmy promocyjne, zachęcające do odwiedzenia naszego miasta. Będzie je można zobaczyć także tutaj.

 

 
JOE COLOMBO & KASIA SKOCZEK
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
poniedziałek, 22 września 2014 21:16

Zapraszamy na bluesowy koncert Joe Colombo oraz Kasi Skoczek, który odbędzie się 2 października br., o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku. Cena biletu: 10 zł. JOE COLOMBO to znany gitarzysta, urodzony i wychowany we włoskiej części Szwajcarii. Spędził wiele lat w Stanach Zjednoczonych, gdzie poznał amerykańskiego bluesmana Terrego Evansa, z którym koncertował w Europie, północnej Ameryce i Kanadzie. Joe ma na swoim koncie udziały w największych festiwalach w Szwajcarii, Włoszech, Polsce i Austrii.

Więcej…
 
SPOTKANIE AUTORSKIE Z ANNĄ CZERWIŃSKĄ-RYDEL
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
poniedziałek, 22 września 2014 21:02

26 września 2014 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Przeworsku zaprasza uczniów klas IV i V szkół podstawowych na spotkanie autorskie z Anną Czerwińską-Rydel, muzykiem, pedagogiem, autorką książek dla dzieci i młodzieży o tematyce muzycznej, historycznej, społecznej, biograficznej. W swoich książkach i opowiadaniach pisze o ludziach z pasją, problemach dzieci, rodzinie, samotności, potrzebie bliskości, zrozumienia, miłości, a przede wszystkim o muzyce.

Więcej…
 
KOMUNIKAT PODKARPACKIEGO WOJEWÓDZKIEGO LEKARZA WETERYNARII
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
poniedziałek, 22 września 2014 07:02

Komunikat Podkarpackiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii dla mieszkańców województwa podkarpackiego o planowanej w dniach 1 – 8 października 2014 r. jesiennej akcji szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie - KOMUNIKAT

 
ZAPROSZENIE DO TEATRU
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
środa, 17 września 2014 14:27

Miejska Biblioteka Publiczna w Przeworsku zaprasza młodzież i dorosłych o zainteresowaniach teatralnych do udziału w tworzeniu przeworskiej sceny teatralnej. Był taki czas, że w zwyczaju ludzi z „towarzystwa” była zabawa w teatr. Zabawa ta miała charakter edukacyjny, pozwalała rozwijać talenty potrzebne w aktywnym, społecznym życiu, kultywowała język ojczysty, uczyła pracy w grupie i kreatywności.

Więcej…
 
KOMUNIKAT - WYBORY SAMORZĄDOWE 2014
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
środa, 17 września 2014 13:57

W celu zgłoszenia chęci udziału w pracach obwodowej komisji wyborczej, należy zwrócić się bezpośrednio do pełnomocników komitetów wyborczych uczestniczących w wyborach. Wykaz wszystkich pełnomocników wyborczych komitetów utworzonych w związku z wyborami samorządowymi oraz ich adresy dostępne są na stronach internetowych Państwowej Komisji Wyborczej oraz poszczególnych komisarzy wyborczych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 14

 

Strona głównaAktualnościGaleriaBIPKontakt