poniedziałek, 18 czerwca 2018
Strona głównaAktualnościGaleriaBIPKontakt

CZAS NA POZIMOWE SPRZĄTANIE MIASTA
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
poniedziałek, 13 marca 2017 12:02
CZAS NA POZIMOWE SPRZĄTANIE MIASTA.

Wszystko wskazuje na to, że zima nasze miasto opuściła już na dobre. Przeworska Gospodarka Komunalna, przy sprzyjającej aurze, rozpoczęła wiosenne porządkowanie miejskich ulic i nieruchomości. Utrzymanie porządku i czystości na terenie miasta jest nie tylko obowiązkiem jego władz, ale wszystkich zarządców i właścicieli nieruchomości.

 

W minionym tygodniu Burmistrz Miasta Przeworska zobowiązał podległe jednostki do zadbania o ich otoczenie, niemniej jednak prosimy także indywidualnych mieszkańców o włączenie się do akcji porządkowania naszego miasta i zadbanie o czystość na terenie prywatnych posesji i chodników do nich przylegających. Przypominamy właścicielom zwierząt domowych (psów i kotów) o obowiązku sprzątania po nich nieczystości.

 

 

 

 

Strona głównaAktualnościGaleriaBIPKontakt