niedziela, 19 sierpnia 2018

Wpisany przez Wojciech Pieniążek
wtorek, 17 lipca 2018 08:43
ŚWIĘTO POLICJI.

13 lipca br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku uroczyście obchodzili swoje święto. Tegoroczne obchody rozpoczęła uroczysta msza święta w kościele pw. Ducha Świętego w Przeworsku, którą celebrował ks. prałat Tadeusz Gramatyka. Dalsza część uroczystości odbyła się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Przeworsku, w której uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych oraz instytucji współpracujących z policją. Burmistrza reprezentowała Sekretarz Miasta Przeworska Agnieszka Zakrzewska.

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Zbigniew Sowa oraz Komendant Powiatowy Policji w Przeworsku p.o. podinsp. Robert Sobolewski wręczyli awansującym funkcjonariuszom nominacje. Zaproszeni goście pogratulowali policjantom awansów i złożyli życzenia. Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka przekazał przeworskiej komendzie strój reklamowy „Słoń Policjant”, nawiązujący do jednego z symboli naszego miasta – słynnych kwietnych słoni.