środa, 19 grudnia 2018

Wpisany przez Wojciech Pieniążek
środa, 12 września 2018 13:48
MIANOWANIE NAUCZYCIELI.

Pod koniec sierpnia Komisja Egzaminacyjna powołana przez Burmistrza Miasta Przeworska przeprowadziła postępowanie egzaminacyjne nauczycieli kontraktowych ubiegających się o awans na stopień nauczyciela mianowanego. Do egzaminu przystąpili nauczyciele: Lilianna Nadbereżny - nauczyciel w Przedszkolu Miejskim nr 3, Ks Mateusz Rutkowski - nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 2, Katarzyna Siuśta - nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 2, Urszula Sebzda - nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 2,Edyta Puchała - Bułaś - nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 2.

Zakończeniem egzaminu, poprzedzonego odbyciem niezbędnego stażu w wymiarze 2 lat i 9 miesięcy, było wręczenie 31 sierpnia br. aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela.

Mianowanym nauczycielom serdecznie gratulujemy.