poniedziałek, 17 czerwca 2019
Strona głównaAktualnościGaleriaBIPKontakt

GALA WĘDKARSKA
Wpisany przez Wojciech Pieniążek   
poniedziałek, 17 grudnia 2018 09:45
GALA WĘDKARSKA.

Ratusz gościł w niedzielę 16 grudnia laureatów Konkursu Rysunkowo-Malarskiego oraz Miniolimpiady Ekologiczno-Wędkarskiej organizowanej przez Polski Związek Wędkarski pod patronatem Burmistrza Miasta Przeworska Leszka Kisiela.

FOTOGALERIA

Laureaci konkursu Rysunkowo – Malarskiego XVI – edycji – 2018; /do konkursu zgłoszono 183 prace/

1 Nakonieczny Igor SP w Szówsku kl. I
2 Piątkowski Kamil SP w Piwodzie kl. I
3 Adamczyk Michał SP w Przeworsku kl. I

Kategoria Szkół Podstawowych:
1 Nakonieczna Amelia SP w Szówsku kl. IV
2 Bursztyka Aleksandra SP w Wiązownicy kl. V
3 Stepańczuk Andzelika SP w Zapałowie kl. VI

Kategoria Szkół Gimnazjalnych:
1 Buczko Oskar SP w Zapałowie kl. VII
2 Cieliczka Filip SP w Szówsku kl. VII
3 Furgała Igor SP w Lubaczowie kl. VII

Wyróżnienia:/lista wyróżnień jest w przypadkowej kolejności/
1 Skrzypek Amelia SP w Zapałowie kl. VII
2 Frań Karolina SP w Zapałowie kl. V
3 Sawkiewicz Martyna SP w Lubaczowie kl. VII
4 Staroń Oskar SP w Lubaczowie kl. VI
5 Majdan Krystian SP w Lubaczowie kl. I
6 Skuratko Magdalena SP w Piwodzie kl. II
7 Sandej Adrian SP w Piwodzie kl. II
8 Komsa Lena SP w Piwodzie kl. II
9 Skrzypek Malwina SP w Piwodzie kl. I
10 Kaczmarz Natalia SP w Piwodzie kl. IIIG
11 Mikuła Zuzanna SP w Urzejowicach kl. V
12 Woźniak Amelia SP w Urzejowicach kl. IV
13 Pilch Julia SP w Kańczudze kl. V
14 Cieleń Julia SP w Przeworsku kl. IVb
15 Jarosz Oskar SP w Przeworsku kl. III
16 Markocka Maria SP w Przeworsku kl. II
17 Półtorak Lena SP w Przeworsku kl. III
18 Chomik Zuzanna SP w Przeworsku kl. III
19 Michno Antoni SP w Przeworsku kl. II
20 Kądziołka Wiktor SP w Przeworsku kl. 0
21 Kowal Weronika SP w Przeworsku kl. III
22 Majba Marcel SP w Przeworsku kl. III
23 Bechta Tatiana SP w Przeworsku kl. II
24 Knap Martyna SP w Szówsku kl. VII
25 Kruk Sebastian SP w Szówsku kl. IV

Laureaci w konkursie "Miniolimpiady Ekologiczno – Wędkarskiej".
Udział wzięły 36 członków uczestników z dwóch rejonów działania Rady ds. Młodzieży PZW w Przemyślu tj. Jarosław oraz Przeworsk

1. Hubert Nater – koło „Jaz” Przeworsk – SP w Głuchowie
2. Patryk Nater – koło „Jaz” Przeworsk – SP w Głuchowie
3. Paweł Szykuła – koło „Jarosław-Miasto” – SP w Szówsku
Wyróżnienia;
4. Jakub Kasprzak – koło „Jarosław-Miasto” – SP w Surochowie
5. Milosz Fracz – koło „Jarosław-Miasto” – SP w Surochowie
6. Natalia Kaczmarz – koło „Jarosław-Miasto” – SP w Piwodzie
7. Krystian Dziedzic – koło „Jaz” – SP nr 2 w Przeworsku
8. Martyna Krzan – koło „Jaz” – SP nr 2 w Przeworsku
9.Szymon Ogryzek – kolo „Jaz” – SP nr 2 w Przeworsku
10. Szymon Duniec – koło „Wodnik” w Kańczudze
11. Marlena Jurkiewicz – koło „Wodnik” w Kańczudze

 

 

Strona głównaAktualnościGaleriaBIPKontakt