poniedziałek, 20 maja 2019

JARMARK RZEMIOSŁA - ZAPROSZENIE DLA WYSTAWCÓW
środa, 24 kwietnia 2019 10:10
JARMARK RZEMIOSŁA - ZAPROSZENIE DLA WYSTAWCÓW.

Gmina Miejska Przeworsk wraz z Agencją Rozwoju Regionalnego w Svidniku zapraszają wszystkich miłośników i twórców rękodzieła, rzemiosła, twórczości sztuki ludowej do uczestnictwa w charakterze wystawcy swoich wyrobów na imprezie plenerowej „Jarmark rzemiosła”, która odbędzie się 16 czerwca 2019 r w Przeworsku na terenie  Zajazdu „Pastewnik”, w ramach projektu „Zapomniane rękodzieło pogranicza”. Projekt finansowany jest z Programu Interreg V-A Polska – Słowacja 2014 -2020.

Zgłoszenia i zapisy wystawców rękodzieła i rzemiosła,  można składać osobiście lub wysłać w formie elektronicznej (skan) na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . „Karta zgłoszenia wystawcy” jak również „Regulamin dla wystawców” dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Przeworska w zakładce Interreg Polska – Słowacja – „Zapomniane rękodzieło pogranicza” oraz w siedzibie Urzędu Miasta w Referacie Rozwoju Miasta, pok. 222. Tel:  16 648 78 44  wew. 132.

Jeżeli więc:

-  jesteś twórcą rękodzieła i sztuki ludowej,
- chcesz pokazać tworzone przez siebie wyroby, ręcznie wykonane ozdoby, rzeźby, obrazy itp.,
-  masz oryginalne pomysły twórczości artystycznej,
- chcesz pokazać tradycyjny sposób ich tworzenia,
- chcesz spotkać się z ludźmi których łączy pasja tworzenia, podpatrzeć ich metody twórczej pracy, wymienić się doświadczeniami, wypromować swoje produkty,

zgłoś swój udział w „Jarmarku rękodzieła” do 20 maja 2019 r.

KARTA ZGŁOSZENIOWA