sobota, 24 sierpnia 2019

DNI PRZEWORSKA 2019 - DZIĘKUJEMY!
piątek, 19 lipca 2019 09:25
DNI PRZEWORSKA 2019 - DZIĘKUJEMY!.

Dziękuję mieszkańcom Przeworska i sąsiednich miejscowości za wspólną zabawę podczas święta naszego miasta. Wasza obecność mimo deszczu dała nam dowód na to, że spełniłem Państwa oczekiwania. Dziękuję dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Kultury Panu Andrzejowi Kowalskiemu i pracownikom MOK, a w szczególności Panu Benedyktowi Magoniowi i Panu Mariuszowi Mirkiewiczowi – bez Państwa udziału i zaangażowania realizacja wydarzenia nie byłaby możliwa. Dziękuję dyrektorowi Grzegorzowi Łuczykowi i pracownikom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Sekretarzowi Miasta Przeworska Pani Agnieszce Zakrzewskiej i pracownikom Urzędu Miasta Przeworska.

Dziękuję za profesjonalną współpracę prezesowi i pracownikom Przeworskiej Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. Serdeczne podziękowania za czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników imprezy składam Komendzie Powiatowej Policji, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Dziękuję wszystkim osobom, firmom i instytucjom, które uczestniczyły w przygotowaniu i realizacji tych obchodów
lub w jakikolwiek sposób przyczyniły się do sprawnego i udanego przebiegu wszelkich imprez.

Burmistrz Miasta Przeworska
Leszek Kisiel