poniedziałek, 17 czerwca 2019

„RADOSNE DZIECI” - NOWY PLAC ZABAW I SIŁOWNIA ZEWNĘTRZNA
Wpisany przez Wojciech Pieniążek
wtorek, 21 maja 2019 11:06
„RADOSNE DZIECI” - NOWY PLAC ZABAW I SIŁOWNIA ZEWNĘTRZNA.

W sobotnie popołudnie 18 maja 2019 r. podczas pikniku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Przeworsku, oddany został pierwszy projekt zrealizowany w ramach budżetu obywatelskiego. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel, Proboszcz Parafii pw. Św. Barbary O. Izajasz Styczyński, Dyrektor SP 2 Bogdan Sebzda i skarbnik Rady Rodziców Joanna Fudali. Ojciec Gwardian poświęcił nowo powstały plac zabaw i siłownię zewnętrzną.

„RADOSNE DZIECI” - modernizacja terenu zielonego przy Szkole Podstawowej Nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Przeworsku z przeznaczeniem na plac zabaw i siłownię zewnętrzną, to jeden z czterech projektów przyjętych do realizacji w pierwszej odsłonie budżetu obywatelskiego Przeworska.