wtorek, 23 lipca 2019

SERWIS INSTALACJI OZE
poniedziałek, 17 czerwca 2019 09:30
SERWIS INSTALACJI OZE.

Zgłoszenia dotyczące awarii instalacji solarnych, fotowoltaicznych oraz kotłów na pellet (z projektu „Odnawialne źródła energii w Mieście Przeworsku i Gminie Błażowa”) przyjmowane są w Referacie Rozwoju Miasta w Urzędzie Miasta Przeworska (pokój nr 222), telefonicznie pod numerem 16 648 78 44 wew. 132 (w godz. od 7.30 do 15.30), lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Przy zgłaszaniu awarii należy podać: imię i nazwisko właściciela instalacji, adres montażu, aktualny numer telefonu oraz szczegółowy opis usterki (lub dokumentacja fotograficzna). Pilne awarie można zgłaszać poza godzinami pracy urzędu pod numerem telefonu: 661 039 263. Awarie instalacji solarnych i fotowoltaicznych można również zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej wykonawcy http://www.eco-team.net/pl/serwis, jednak w takim przypadku Urząd Miasta nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne naliczenie przez serwisanta kosztów nieuzasadnionego wezwania.