niedziela, 17 listopada 2019

Wpisany przez Wojciech Pieniążek
wtorek, 22 października 2019 07:54
DZIEŃ BIAŁEJ LASKI.

Niezwykle sympatycznego spotkania z osobami niedowidzącymi - członkami koła powiatowego Polskiego Związku Niewidomych doświadczyli dziś z-ca burmistrza Wojciech Superson i Sekretarz Miasta Przeworska Agnieszka Zakrzewska. Dzień Białej Laski, bo z tej okazji spotkanie to się odbyło, stał się okazją do przekazania życzeń i upominku od Burmistrza Miasta Przeworska Leszka Kisiela.

Występ grupy Zajączki z Przedszkola Miejskiego nr 3 o przeworskiej kolei wąskotorowej wzbudził zainteresowanie zebranych, a piosenka o kolejce, do której słowa napisała babcia jednego z przedszkolaków, stała się prawdziwym przebojem.

Na ręce prezesa koła Pana Adama Skwarczyńskiego jeszcze raz składamy najlepsze życzenia dla wszystkich członków przeworskiego koła.