poniedziałek, 9 grudnia 2019

JEDYNE TAKIE MIEJSCE - RADIOWA JEDYNKA W PRZEWORSKU
Wpisany przez Wojciech Pieniążek
wtorek, 03 grudnia 2019 12:22
JEDYNE TAKIE MIEJSCE - RADIOWA JEDYNKA W PRZEWORSKU.

W sobotnie przedpołudnie gościliśmy w Przeworsku dziennikarzy "Jedynki" Polskiego Radia. Za sprawą red. Marty Januszewskiej i red. Romana Czejarka i zaproszonych gości, cała Polska poznała Przeworsk - jedyne takie miejsce.

O naszym mieście opowiadali: Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel, zastępca burmistrza Wojciech Superson, Małgorzata Wołoszyn - kustosz Muzeum Zespołu Pałacowo-Parkowego w Przeworsku, ks. prał. Tadeusz Gramatyka proboszcz parafii pw. Ducha Świętego w Przeworsku i kustosz Sanktuarium Grobu Bożego, Katarzyna Ignas - dyrektor Muzeum Zespołu Pałacowo-Parkowego w Przeworsku, Wiktor Janusz - Referat Promocji Miasta Przeworska, Łukasz Mróz - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Joanna Mordarska - naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Promocji i Ochrony Zdrowia Starostwa Powiatowego, Grzegorz Łuczyk - dyrektor Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji, Andrzej Kowalski - dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, oraz Stanisława Mucha z Koła Gospodyń Wiejskich w Grzęsce. Swoją twórczość zaprezentowała na antenie również Przeworska Kapela Podwórkowa BEKA. Odwiedzający ratusz mieszkańcy Przeworska mieli wspaniałą okazję, by podglądnąć pracę dziennikarzy i realizację audycji.

AUDYCJI MOŻNA POSŁUCHAĆ TUTAJ: KLIKNIJ