czwartek, 27 lutego 2020

OBOWIĄZEK ZGŁASZANIA PADŁYCH PRZEŻUWACZY
Wpisany przez Wiktor Janusz
czwartek, 13 lutego 2020 13:11
OBOWIĄZEK ZGŁASZANIA PADŁYCH PRZEŻUWACZY.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Przeworsku przypomina, że posiadacz zwierząt gospodarskich powinien natychmiast  informować Powiatowego Lekarza Weterynarii o każdym przypadku padnięcia bydła, owiec lub kóz (telefonicznie lub faksem na nr tel. 16 648 74 25, w pilnych sprawach 694 455 759), mailem ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub osobiście (ul. Studziańska 4 w Przeworsku). Przekazywana informacja o zwierzęciu padłym powinna zawierać dane: numer kolczyka zwierzęcia, datę urodzenia lub wiek, gatunek zwierzęcia i jego płeć, datę i godzinę padnięcia, imię i nazwisko posiadacza itp. Więcej informacji do pobrania - tutaj.