czwartek, 9 lipca 2020

NABÓR UCZESTNIKÓW NA WARSZTATY KOMUNIKACJI MARKETINGOWEJ
Wpisany przez Wojciech Pieniążek
piątek, 26 czerwca 2020 11:50
NABÓR UCZESTNIKÓW NA WARSZTATY KOMUNIKACJI MARKETINGOWEJ.

Burmistrz Miasta Przeworska ogłasza nabór na WARSZTATY KOMUNIKACJI MARKETINGOWEJ. WARSZTATY realizowane są w ramach mikroprojektu „KARPACKIE LABORATORIUM MEDIALNE”, który współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 oraz z budżetu państwa.

Termin składania zgłoszeń: od dnia 26.06.2020 r. do dnia 06.07.2020 r.

Celem warsztatów komunikacji marketingowej jest przekazanie wiedzy i umiejętności oraz zwiększenie kompetencji w zakresie innowacyjnych metod marketingowych w promocji dziedzictwa kulturowego oraz turystyki.

Tematyka warsztatów obejmie: zasady tworzenia angażujących artykułów o dziedzictwie kulturowym, videoblogowanie o dziedzictwie kulturowym, media społecznościowe bez tajemnic oraz sposoby kreacji akcji promocyjnych.
Uczestnicy nauczą się pisania tekstów, fotografowania, umieszczania artykułów i postów na blogach i mediach społecznościowych, videoblogowania, obsługi narzędzi promocji w mediach społecznościowych oraz pozyskają wiedzę o planowaniu i tworzeniu akcji promujących dziedzictwo kulturowe pogranicza polsko-słowackiego w Internecie.

Warsztaty organizowane będą w Przeworsku w okresie od 10-11 lipca oraz od 17-18 lipca 2020 roku. Czas trwania w wyżej wymienionych terminach – 8 godzin dziennie.

Udział w warsztatach dla uczestników jest bezpłatny.

Szczegóły w załączonym regulaminie.

Dodatkowych informacji udziela Referat Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Przeworska, tel. 16 648 78 44 wew. 132, lub e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, prosimy o korzystanie z powyższych form kontaktu.

FORMULARZ

INFORMACJA RODO