wtorek, 22 września 2020

NOWY ROK SZKOLNY 2020/2021
poniedziałek, 31 sierpnia 2020 14:28
NOWY ROK SZKOLNY 2020/2021.

Tegoroczny początek roku szkolnego będzie jednak inny, niż do tej pory. W związku z pandemią Covid-19 zaszły zmiany w różnych sferach naszego życia. Także w szkolnictwie. 25 sierpnia br. spotkałem się z dyrektorami miejskich placówek oświatowych i ustaliłem szczegóły bezpiecznych rozwiązań dla naszych przedszkoli i szkół rozpoczynających rok szkolny w trybie stacjonarnym. Nas wszystkich czeka wiele wyzwań, ale współpracując i wspierając się nawzajem, jesteśmy w stanie wyzwaniom tym sprostać.

Drodzy uczniowie, mimo panującej epidemii, życzę, aby od jutra każdy dzień w szkole przynosił Wam coraz głębszą wiedzę i szersze umiejętności. Dobrych ocen! Na cały rok szkolny 2020/2021 życzę dyrektorom, uczniom, rodzicom zdrowia oraz wytrwałości.

O wszystkich nowych ustaleniach, wytycznych, itp. rodzice będą informowani na bieżąco - poprzez dziennik elektroniczny, strony internetowe placówek i ich portale społecznościowe.

Burmistrz Miasta Przeworska
Leszek Kisiel