środa, 27 stycznia 2021
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt

UROCZYSTA ODPRAWA POLICJANTÓW PDF  Array Drukuj Array  Email
UROCZYSTA ODPRAWA POLICJANTÓW.

27 stycznia br. Burmistrz Miasta Przeworska Janusz Magoń na zaproszenie Komendanta Powiatowej Policji w Przeworsku uczestniczył w uroczystym podsumowaniu efektów pracy przeworskich policjantów. W spotkaniu wzięli także udział: I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, przedstawiciele władz samorządowych oraz przedstawiciele służb i podmiotów współpracujących z Policją oraz ksiądz dziekan Stanisław Szałankiewicz.

Komendant Powiatowy Policji inspektor Wacław Mazur przedstawił ocenę stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu przeworskiego oraz omówił planowane przedsięwzięcia. W swoim wystąpieniu komendant podkreślił znaczenie współdziałania z samorządami oraz służbami i instytucjami działającymi na rzecz bezpieczeństwa. Samorządowcy zgodnie zadeklarowali wolę dalszej, ścisłej współpracy i pomocy dla Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku i podległych jednostek w Kańczudze i Sieniawie.

Odprawa była również okazją do wręczenia rozkazów funkcjonariuszom awansującym na wyższe stanowiska. Pożegnano policjantów, którzy z dniem 31 stycznia br. odchodzą na emeryturę - złożono im gratulacje i wyrazy uznania za wzorowo pełnioną służbę.

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt