piątek, 15 stycznia 2021
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt

KSIĘGOWOŚĆ W NGO PDF  Array Drukuj Array  Email
KSIĘGOWOŚĆ W NGO.

Inkubator Trzeciego Sektora działający w Stalowej Woli zaprasza do Urzędu Miasta Przeworska na szkolenie pt.: Księgowość w NGO (Non Governmental Organization), które odbędzie się w Przeworsku w dniach 22 - 24 marca, w godzinach 9.00 - 15.00. Celem szkolenia jest zwiększenie wiedzy i umiejętności z zakresu prowadzenia ksiąg w NGO.Szkolenie kierowane jest do osób  pracujących przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych w NGO. Osoba prowadząca: Joanna Leśniak.

Wybrane zagadnienia:

• Akty prawne regulujące prowadzenie ksiąg rachunkowych w organizacjach pozarządowych
  • Podstawowe akty prawne dotyczące podatków
  • Elementy polityki rachunkowości
  • Plan kont
  • Omówienie podstawowych dowodów księgowych występujących w księgowości
  • Dekretacja i księgowanie dowodów księgowych w księgach rachunkowych
  • Sprawozdania finansowe organizacji

Zgłoszenia na szkolenie do dnia  18.03.2010 r.:

• elektronicznie (zeskanowane) na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • faksem na numer 015 642 50 92

Prosimy dodatkowo o dostarczenie na szkolenie podpisanych oryginalnych formularzy. Szkolenie odbywa się w ramach projektu „Inkubatory Trzeciego Sektora (ITS) - lepsze czasy dla NGO” i jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Warunki uczestnictwa w szkoleniu:

• Organizacja uczestnika szkolenia dostarcza do ITS (pocztą, faksem, zeskanowane, osobiście ) podpisane i wypełnione przez organizację oraz osoby indywidualne załączniki do regulaminu rekrutacji (załącznik do e-maila).
  • Uczestnik wypełnia formularz zgłoszeniowy i wysyła do organizatora szkolenia.
  • Formularz zgłoszeniowy na szkolenie” należy przesłać faksem lub mailem (zeskanowany) do Biura ITS na co najmniej 5 dni przed szkoleniem.
  • Uczestnik szkolenia zobowiązany jest do poinformowania organizatora szkolenia o nieobecności bądź rezygnacji ze szkolenia najpóźniej na 3 dni przed wyznaczonym terminem szkolenia.
  • Rejestracja uczestników następuje według kolejności zgłoszeń.

Więcej informacji udziela Wioletta Maziarz - tel./fax 015 642 50 92, w godz. 8.00 - 14.00.

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt