niedziela, 21 kwietnia 2019

STYPENDIA DLA UCZNIÓW ROZDANE PDF  Array Drukuj Array  Email
STYPENDIA DLA UCZNIÓW ROZDANE.

24 października 2016 roku w Miejskim Ośrodku Kultury im. Oskara Kolberga w Przeworsku Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel wręczył 72 uczniom stypendia za wybitne osiągnięcia oraz za szczególne wyniki w nauce. Wyróżniający się uczniowie gimnazjum oraz uczniowie szkół podstawowych, zgodnie z przeworskim systemem stypendialnym zostali nagrodzeni za średnią ocen 5,4 a także za doskonałe rezultaty w konkursach przedmiotowych oraz olimpiadach sportowych przy uzyskaniu średniej w nauce na poziomie 4,75. W uroczystości uczestniczyli dyrektorzy miejskich podstawówek i gimnazjum oraz uczniowie wraz z rodzicami. Przed zgromadzoną publicznością uczniowie Gimnazjum nr 1 zaprezentowali program artystyczny.