wtorek, 1 grudnia 2020
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt

MIANOWANIE NAUCZYCIELI PDF  Array Drukuj Array  Email
MIANOWANIE NAUCZYCIELI.

Pod koniec sierpnia Komisja Egzaminacyjna powołana przez Burmistrza Miasta Przeworska przeprowadziła postępowanie egzaminacyjne nauczycieli kontraktowych ubiegających się o awans na stopień nauczyciela mianowanego. Do egzaminu przystąpili nauczyciele: Lilianna Nadbereżny - nauczyciel w Przedszkolu Miejskim nr 3, Ks Mateusz Rutkowski - nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 2, Katarzyna Siuśta - nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 2, Urszula Sebzda - nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 2,Edyta Puchała - Bułaś - nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 2.

Zakończeniem egzaminu, poprzedzonego odbyciem niezbędnego stażu w wymiarze 2 lat i 9 miesięcy, było wręczenie 31 sierpnia br. aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela.

Mianowanym nauczycielom serdecznie gratulujemy.

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt