czwartek, 3 grudnia 2020
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt

„PIĘKNA SPRAWA: DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH DO ZDOBYCIA WARSZAWA!” PDF  Array Drukuj Array  Email
„PIĘKNA SPRAWA: DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH DO ZDOBYCIA WARSZAWA!” .

W czwartek 25 października z-ca Burmistrza Miasta Przeworska Wojciech Superson oraz Sekretarz Miasta Przeworska Agnieszka Zakrzewska uczestniczyli w podsumowaniu i promocji projektu „Piękna sprawa: dla niepełnosprawnych do zdobycia WARSZAWA!”, zrealizowanego przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Przeworsku.

Projekt dofinansowany z programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Kultura Dostępna 2018” pozwolił niepełnosprawnym z naszego terenu spełnić marzenie i zwiedzić stolicę. Wcześniej w dniach 4 – 6 września uczestnicy WTZ wzięli również udział w plenerze malarskim w Lipniku.

Podczas czwartkowego spotkania można było podziwiać wystawę poplenerową prac oraz fotografii z pobytu w stolicy, którą na prośbę dyrektor WTZ Emilii Pelc, otworzył z-ca burmistrza Wojciech Superson. W sali widowiskowej MOK odbył się również pokaz sztuki „O straszliwym smoku, dzielnym Szewczyku, pięknej królewnie i królu Gwoździku” w wykonaniu teatru amatorskiego „My z Kasztanowej”. Na zakończenie wszyscy wspólnie z zespołem instrumentalno-wokalnym WTZ śpiewali piosenki patriotyczne.

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt