czwartek, 3 grudnia 2020
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt

DOFINANSOWANIE ZAKUPU KOTŁÓW NA PELLET JESZCZE MOŻLIWE PDF  Array Drukuj Array  Email
DOFINANSOWANIE ZAKUPU KOTŁÓW NA PELLET JESZCZE MOŻLIWE.

Burmistrz Miasta Przeworska informuje, iż do końca marca 2019 r. istnieje jeszcze możliwość złożenia wniosku o dofinansowanie montażu kotłów na pellet o mocach od 15 kW do 30 kW. Urząd Miasta Przeworska dysponuje kilkoma dodatkowymi miejscami, które zostały przekazane na rzecz mieszkańców Przeworska od partnera projektu – Gminy Błażowa.

W przypadku braku chętnych, instalacje zostaną zamontowane w gminie partnerskiej. W związku ze zbliżającym się zakończeniem realizacji projektu, o przyznaniu dofinansowania decydować będzie kolejność zgłoszeń. Wszelkie niezbędne informacje oraz dokumenty dostępne są w siedzibie Urzędu Miasta Przeworska, pokój nr 222 (II piętro), tel. 16 648-78-44 w. 132 oraz na stronie internetowej kliknij.

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt