czwartek, 3 grudnia 2020
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt

KONKURS "POMAGAM PRZYRODZIE" ROZSTRZYGNIĘTY PDF  Array Drukuj Array  Email
KONKURS "POMAGAM PRZYRODZIE" ROZSTRZYGNIĘTY.

Burmistrz Miasta Przeworska Pan Leszek Kisiel  powołał komisję konkursową do oceny zgłoszonych karmników i domków dla owadów oraz wyłonienia zwycięzców, zgodnie z regulaminem konkursu. W skład komisji wchodzili: Pani Agnieszka Nowak i Pan Damian Nowak -  przyrodnicy z Magurskiego Parku Narodowego, Pan Stanisław Żyła - wieloletni Prezes Koła Pszczelarzy w Przeworsku,  Witold Adrian - Koordynator Projektu i Renata Chomik - architekt krajobrazu, Asystent Koordynatora Projektu z Referatu Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Przeworska. Do konkursu wpłynęło 54 prace z Polski i Słowacji, w tym: 34 prace w kategorii domek dla owadów pożytecznych i 20 prac w kategorii karmnik przyjazny zwierzętom (ptakom).Przy ocenie prac komisja konkursowa oceniała między innymi: funkcjonalność karmnika/domku dla ptaków/owadów, pomysłowość i oryginalność, zastosowane materiały i ich bezpieczeństwo dla ludzi oraz środowiska, pracochłonność wykonania i staranność i estetyka wykonania. Spośród zgłoszonych do konkursu prac komisja wyłoniła laureatów w każdej z kategorii. Z uwagi na ilość zgłoszonych prac komisja przyznała liczne wyróżnienia. LISTA ZWYCIĘZCÓW.

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt