piątek, 15 stycznia 2021
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt

XLV ZWYCZAJNA SESJA RADY MIASTA PRZEWORSKA PDF  Array Drukuj Array  Email
XLV ZWYCZAJNA SESJA RADY MIASTA PRZEWORSKA.

XLV Zwyczajna Sesja Rady Miasta Przeworska odbędzie się 4 marca 2010 roku (czwartek) o godz. 17.00 w sali narad Urzędu Miasta Przeworska (parter).

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie  porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z sesji odbytej w dniu  28 stycznia  2010 r.
  4. Przyjęcie informacji na temat stanu środowiska naturalnego i jego ochrony na terenie Gminy Miejskiej Przeworsk
  5. Podjęcie uchwały  w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości miejskich.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości miejskiej w drodze bezprzetargowej.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na dzierżawę mienia komunalnego na czas oznaczony w drodze bezprzetargowej.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie wymagań, jakie powinien spełniać przedsiębiorca ubiegający się o udzielenie zezwoleń na prowadzenie działalności w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych na terenie Miasta Przeworska.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego drogi gminnej – Za Parowozownią w Przeworsku.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie umowy o współpracy partnerskiej pomiędzy Miastem Przeworsk a Miastem Snina.
  11. Informacja Przewodniczącego Rady Miasta Przeworska o działaniach podejmowanych w okresie  międzysesyjnym.
  12. Sprawozdanie z działalności Burmistrza Miasta Przeworska o pracach w okresie międzysesyjnym, zwłaszcza z wykonania uchwał Rady.
  13. Interpelacje i zapytania Radnych.
  14. Odpowiedzi na interpelacje i wnioski zgłoszone na poprzednich sesjach i posiedzeniach Komisji Rady.
  15. Wolne wnioski i informacje.
  16. Zakończenie sesji.

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt