czwartek, 3 grudnia 2020
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt

MIASTO DBA O FINANSE MIESZKAŃCÓW PDF  Array Drukuj Array  Email
MIASTO DBA O FINANSE MIESZKAŃCÓW.

Gmina dbająca o interesy mieszkańców - taki tytuł przyznano Gminie Miejskiej Przeworsk w ramach udziału w programie „Dłużnik Alimentacyjny”, organizowanym przez InfoMonitor Biuro Informacji Gospodarczej wspólnie z Biurem Informacji Kredytowej oraz Związkiem Banków Polskich.

Burmistrz, wypełniając obowiązek wynikający z ustawy o pomocy osobom uprawnionym do alimentów, podpisał z BIG InfoMonitor umowę w sprawie przekazywania informacji gospodarczych dotyczących dłużników alimentacyjnych. Wykorzystując Centralną Ewidencję Dłużników InfoMonitor, gmina aktywnie uczestniczy w systemach informacji gospodarczej, dbając tym samym o interesy finansowe mieszkańców, szczególnie tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji rodzinnej. Otrzymane wyróżnienie potwierdza również aktywną i rzetelną pracę na rzecz rodzin, które tej pomocy szczególnie oczekują, a Burmistrz traktuje te sprawy z należną im powagą.

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt