czwartek, 3 grudnia 2020
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt

RESBEX LAUREATEM PODKARPACKIEJ NAGRODY GOSPODARCZEJ 2009 PDF  Array Drukuj Array  Email
RESBEX LAUREATEM PODKARPACKIEJ NAGRODY GOSPODARCZEJ 2009.

16 listopada 2009 roku w Muzeum-Zamku w Łańcucie odbyła się ósma edycja konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2009". Jest to jedno z największych przedsięwzięć w regionie mające na celu promowanie rozwoju gospodarczego Województwa Podkarpackiego. Laureatem w kategorii: Przedsiębiorstwo budowlane - zostało Przedsiębiorstwo Budowlane RESBEX Sp. z o.o. z Przeworska. Serdecznie firmie gratulujemy i życzymy dalszego efektywnego rozwoju gospodarczego. W konkursie biorą udział najprężniej rozwijające się firmy z regionu. Ideą konkursu jest inicjowanie pozytywnego współzawodnictwa przedsiębiorstw w działalności na rzecz regionu oraz integrowanie przedsiębiorców z samorządami terytorialnymi. Do tegorocznej edycji konkursu swój udział zgłosiło 156 podkarpackich firm. Nagrody i wyróżnienia zwycięzcom konkursu wręczył Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Bogdan Rzońca.

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt