czwartek, 4 czerwca 2020

SERWIS INSTALACJI OZE PDF Drukuj Email
SERWIS INSTALACJI OZE.

Zgłoszenia dotyczące awarii instalacji solarnych, fotowoltaicznych oraz kotłów na pellet (z projektu „Odnawialne źródła energii w Mieście Przeworsku i Gminie Błażowa”) przyjmowane są w Referacie Rozwoju Miasta w Urzędzie Miasta Przeworska (pokój nr 222), telefonicznie pod numerem 16 648 78 44 wew. 132 (w godz. od 7.30 do 15.30), lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Przy zgłaszaniu awarii należy podać: imię i nazwisko właściciela instalacji, adres montażu, aktualny numer telefonu oraz szczegółowy opis usterki (lub dokumentacja fotograficzna).

Pilne awarie można zgłaszać poza godzinami pracy urzędu pod numerem telefonu: 661 039 263.