piątek, 30 października 2020
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt

ROCZNA INFORMACJA ZA 2019 ROK PDF Drukuj Email
ROCZNA INFORMACJA ZA 2019 ROK.

W związku z zapisami umowy w ramach projektu pn. „Odnawialne źródła energii w Mieście Przeworsku i Gminie Błażowa”, Burmistrz Miasta Przeworska informuje, iż na koniec 2019 roku każdy użytkownik instalacji zobowiązany jest złożyć informację o ilości wytworzonej energii oraz umożliwić przeprowadzenie inwentaryzacji instalacji.

W związku z powyższym proszę o wypełnienie „Rocznej informacji dotyczącej użytkowania instalacji OZE” załączonej poniżej pisma oraz dostarczenie jej do Referatu Rozwoju Miasta w Urzędzie Miasta Przeworska, ul. Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk (pokój nr 222) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 9 stycznia 2020 r..

Sposób odczytu ilości wyprodukowane energii opisany został w poniższej instrukcji.

Dodatkowe informacje udzielane są w Referacie Rozwoju Miasta (pokój nr 222) oraz pod numerem telefonu 16 648 78 44 wew. 132. Dokumenty do pobrania: INSTRUKCJA ODCZYTU, ROCZNA INFORMACJA DOTYCZĄCA UŻYTKOWANIA INSTALACJI OZE.

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt