środa, 21 października 2020
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt


KONKURSY - SPIS ROLNY 2020 PDF Drukuj Email
KONKURSY - SPIS ROLNY 2020.

Urząd Statystyczny w Rzeszowie zaprasza uczniów szkół podstawowych z województwa podkarpackiego do udziału w konkursach w dwóch kategoriach:

I kategoria – „Spisowe rebusy” – klasy I-VI - konkurs plastyczny

II kategoria – „Podkarpacka wieś w obiektywie” – klasy VII-VIII – konkurs fotograficzny

Więcej informacji o organizowanych konkursach na stronie Urzędu Statystycznego w Rzeszowie: https://rzeszow.stat.gov.pl/psr-2020-konkursy/


"Gospodarstwo rolne oczami dziecka" #Konkurs plastyczny dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat z przedszkoli województwa podkarpackiego. Więcej informacji ➡️ https://bit.ly/2YZwT5d

7 września br. w gazecie codziennej Super Nowości 24 ruszył konkurs „Rolniku spisz się sam” związany z Powszechnym Spisem Rolnym 2020. Konkurs trwa do 2 października 2020 r. Aby wziąć w nim udział należy spisać się w Powszechnym Spisie Rolnym na stronie: spisrolny.gov.pl, a następnie wejść na stronę: rolnikuspiszsiesam.pl, lub: supernowosci24.pl wybierając artykuł o konkursie i wypełnić formularz konkursowy.
Rejestracja zgłoszeń rozpoczęła się 7 września br. i będzie możliwa od poniedziałku do piątku, w godz. od 6.oo do 23.59.59. Uwaga!!! Jeżeli rolnik spisał się już wcześniej np. w poprzednią środę lub inny dzień, może się zgłosić w dowolnie wybranym dniu, ale tylko raz.
Urząd Statystyczny w Rzeszowie

Od 4 września br. na antenie Polskie Radio Rzeszów trwa cotygodniowy konkurs „Grunt to wiedza” związany ze spisem rolnym PSR 2020. W każdy piątek między godziną 13.00, a 15.00 na antenie Polskiego Radia Rzeszów pojawi się pytanie konkursowe i numer telefonu, pod który należy zadzwonić. Osoba, która jako pierwsza dodzwoni się i poprawnie odpowie na pytanie konkursowe, otrzyma nagrodę.

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 14 września 2020 11:25
 

 

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt