czwartek, 23 września 2021
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt


ZASTĘPCA BURMISTRZA MIASTA PRZEWORSKA
ZASTĘPCA BURMISTRZA MIASTA PRZEWORSKA.

inż. Wojciech Superson

Urodził się 3 kwietnia 1972 r., pochodzi z Przeworska. Jest absolwentem Politechniki Lubelskiej Wydziału Budownictwa, gdzie ukończył studia z tytułem inżyniera w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.  Od 5 kwietnia 2004 roku jest pracownikiem Urzędu Miasta Przeworska, początkowo jako podinspektor Referatu Inwestycji i Infrastruktury Technicznej, następnie został awansowany na stanowisko inspektora, później kierownika.

 

Posiada uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjnej oraz uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej. Jest specjalistą w zakresie rozliczania i pozyskiwania środków finansowych rządowych i unijnych. Na rzecz miasta opracowywał dokumentacje projektowe Środowiskowego Domu Samopomocy w Przeworsku, chodnika na ulicy Węgierskiej czy przebudowy dróg w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych w latach 2009 – 2011. Był autorem koncepcji budowy budynku socjalnego przy ul. Warzywnej, zabudowy osiedla mieszkalnego przy ul. Korczaka, Warzywnej i obecnej ulicy Uroczej. Jest autorem wielu projektów dla samorządów terytorialnych, opracowywał projekt stadionu w Sieniawie, Wiązownicy, Zapałowie, szkoły i ośrodka dydaktyczno-wychowawczego dla dzieci niepełnosprawnych w Laszczynach. Jego prace projektowe znajdujemy również na obiektach wpisanych w rejestr zabytków, które dotyczyły prac restauratorskich w kościołach i dawnych dworach ziemiańskich oraz obiektach sakralnych, jak chociażby budynek kaplicy pogrzebowej w Grzęsce.

 


 

I piętro, sekretariat pokój 124
tel. 16 648 78 44, fax 16 648 70 30
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt