czwartek, 23 września 2021

ZAKOŃCZONO PIERWSZE PRACE ZWIĄZANE Z ROZBUDOWĄ NOWEGO CMENTARZA
Wpisany przez Wiktor Janusz
środa, 28 lipca 2021 11:16
ZAKOŃCZONO PIERWSZE PRACE ZWIĄZANE Z ROZBUDOWĄ NOWEGO CMENTARZA.

Po zakończonych trudnych negocjacjach Burmistrza Miasta Przeworska Leszka Kisiela z właścicielami działek przylegających do cmentarza przy ul. Pod Rozborzem i opracowaniu dokumentacji projektowej w lipcu br. zakończył się I etap rozbudowy tzw. nowego cmentarza komunalnego. Wcześniej, przez kilka lat prowadzono prace dotyczące uchwalenia miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego terenu nowego cmentarza.

W minionym tygodniu dokonano odbioru prac, których zakres obejmował: budowę kanalizacji deszczowej o długości 81, 80 m, budowę alejki z kostki brukowej o powierzchni 280 m2, budowę ogrodzenia z siatki o długości 210 m. Koszt prac wyniósł 153 193, 89 zł. Wykonawcą robót była firma Usługi Remont owo - Budowlane Krzysztof Balawender. W kolejnych latach planowany jest remont alejek, kaplicy cmentarnej oraz budowa nowych alejek na cmentarzu.

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt