sobota, 8 maja 2021
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt


PRZEWORSKIE MIKOŁAJKI 2018 PDF  Array Drukuj Array  Email
PRZEWORSKIE MIKOŁAJKI 2018.

Ależ była zabawa! Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel i MOSiR Przeworsk 9 grudnia zaprosili do Przeworska Świętego Mikołaja z prezentami dla wszystkich dzieci. Nie zabrakło atrakcji: dmuchanych zjeżdżalni, kulkowego placu zabaw, mikołajkowej foto - budki, malowania twarzy oraz kącika do dekorowania ozdób choinkowych.

 

Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyły się gry i zabawy prowadzone przez Elfa Dominika. Czas w oczekiwaniu na Świętego Mikołaja umilały występy zespołu muzycznego MOLTO z Miejskiego Ośrodka Kultury pod opieką pani Bożeny Kolejko.

Dzieci, które uczestniczyły w zabawie wysłuchały porad policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku na temat bezpiecznego poruszania się po drogach.

Partnerami akcji były firmy: Hydrotech, Margo Pack, B&P Engineering, Limar, Ezbit, FitFamily, Tozamet, MDM Polska, Delikatesy ADS Plus, Restauracja U Teresy, Emigracja Orzeł Przeworsk 1945, Przedszkole Miejskie nr 3 w Przeworsku, Miejski Ośrodek Kultury Przeworsk, Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku, Patronem medialnym był portal Twoje Miasto Przeworsk.

Fotorelacja.

 

 

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt