czwartek, 13 maja 2021

Imrezy odwołane PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 marca 2020 15:15
Imrezy odwołane.

W związku z obowiązującym w naszym kraju stanem epidemii oraz aktualną sytuacją związaną z zagrożeniem zakażenia się koronawirusem SARS-Cov-2, wywołującym chorobę COVID-19, mając na względzie zdrowie i bezpieczeństwo naszej lokalnej społeczności informuję, że podjąłem decyzję o odwołaniu największej imprezy plenerowej w naszym mieście, tj. Dni Przeworska, która miała się odbyć 11-12 lipca br. Równocześnie po konsultacjach z p. Jackiem Szpytmą, liderem grupy Outsider Blues, zrezygnowaliśmy z organizacji Przeworsk Blues Festiwal, planowanego 27 czerwca br. Informuję także, że wszelkie inne imprezy rekreacyjne, plenerowe i sportowe planowane do realizacji w najbliższych miesiącach zostają zawieszone do odwołania.

Burmistrz Miasta Przeworska (-) Leszek Kisiel

Poprawiony: wtorek, 19 maja 2020 15:34